Gerçek Masör Tarık Öztürk

Gerçek Masör İçin Ne Dediler

Benim Tarık beyi tanımam yıllar öncesine rahmetli babamın tedavi gördüğü dönemlere dayanır. Babamın felç geçirmesi sonucu yürümede zorluk çekmesi, Tarık beyin uzman ellerinde son derece düzelecek, kendi başına yürüyebilecek hale gelmesini sağladı. Daha sonra ise kendi sorunlarım başladı. Çok ağır geçen vertigo ataklarım, benim için hayatı oldukça zorlaştırmıştı. Senede en az iki kez hastahaneye taşınıyor ve denge kaybına da yol açan bu durum yüzünden, aylarca yatmak zorunda kalıyordum. Tarık bey, sorunumla ilgili masajıma başladığı günden kısa bir süre sonra değişikliği fark ettim ve baş dönmelerimde gittikçe azalma başladı.
Hatta şu an eseri kalmadı diyebilirim. Hatta annemin de kalçasında yürümesine engel olan ağrılar da Tarık beyin uzman elleri sayesinde yok denecek kadar azaldı. Kendini sürekli geliştiren, yenilikleri takip eden bilinçli biri Tarık bey, iyi ki sizi tanımışız. Güler yüzünüz ve insana huzur veren yaklaşımınız, masaja başlamadan önce bile güven vererek, iyileşmeye katkıda bulunuyor. Burada yazdıklarım onun için az bile, kısacası tanımanız lazım. Size hayatımıza kattığınız kolaylık için çok teşekkür ediyorum.

Oya Altıparmak

Uzun süreli hareketsizlik neticesinde özellikle ayakların güçsüzleşmesi hemofili hastalarında önemli bir sorun olmaktadır. Kendi tecrübelerimden öğrendiğime göre güçsüz kasların egzersiz ile güçlendirilme çabasında masaj birinci dereceden faydalı bir çalışma. İşini bilen bir masör ile yapılan masaj sonucunda egzersiz ile sertleşmiş ve kanamaya açık kaslar gevşemekte, bu suretle egzersize ve normal hayata dönüş kolaylaşmaktadır. Kanama sonucu zayıflayan kaslar hastayı fasit bir daireye sokmakta. Kanama riski egzersizi engellemekte, egzersizlik ise kanama riskini artırıp hastayı hareketsiz hale getirmektedir. İşte bu fasit daire masaj sayesinde kırılabilmek mümkün olmakta. Bu açıdan masajın çok faydasını gördüm, Teşekkürler Tarık.

Yaşar Enis Diker

Herkes masaj sever masaj karşısında gevşer ve bedenin tüm yorgunluğunu atar.. Ama önemli olan bedeninizin bu rahatlamasını sağlayan masajı yapan kişinin kim olduğudur. Bilnçsizce yapılan masajların vücudumuzu anlık rahatlattığını ama sonrasında sorunlar teşkil edebileceğini düşünebiliyoruzdur herhalde. Bu sebepten uzman profosyonel ellerle yapılan ve sağlık açısından da önemli olan masajı kimin yaptığına bakmamız gereklidir.. Defalarca bana ve çevreme bu konuda yardımını esirgemeyen türkiyenin en profosyonel masörü Tarık Öztürk’e teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.. Ayrıca size masaj yapan kişinin uzmanlık belgelerini mutlaka görmenizi ve birbirine bağlantılı olan konulardaki sertifikalarına bakmanızı öneririm. Bu konuda da inanıyorum ki bu kadar çok belgeye sahip olan Türkiye’deki en ender insanlardan birisidir Tarık.. Mutlaka sertifikalar bölümünü inceleyip sonrasında randevu almanızı şiddetle tavsiye ederim.. Çalışmalarında başarılar dilerim Tarık’cım…

Önder Karaman

Gerçek masaj, gerçek dostunuz tarafından yapılırsa daha ne olsun derim. Turkiye’nin dalında ender uzmanıyla tanıştığınızda bu yazıma sizlerde hak vereceksiniz. Hayatımıza masaj gerçeğini yerleştirip yaşamlarımızı daha iyi bir seviyeye sokabiliriz . burda bu bilinçle tamamıyla şifa bulabileceğimiz site için sonsuz minnetler sana. Hayat boyu başarılar canım kardeşim…

Taner Ertürkler

Bel kayması, boyun fıtığı ve diğer kas yorgunlukları nedeniyle başvurduğum Tarık Bey\’in yardımları sayesinde sıkıntılarımdan büyük oranda kurtuldum. İşini son derece profesyonel şekilde yapmasının yanısıra sıcak tavırları ve enerjisiyle de tedaviye katkıda bulunuyor. İhtiyacımız olsun ya da olmasın, masaj hayatımızın bir parçası olmalı ve kendimizi Tarık Bey\’in ellerine güvenle teslim etmeliyiz. Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Ece Alaz

Ben Ayla Sucu. Tarık bey 5 senedir babama masaj yapmakta. işini profesyonel olarak yapmanin dışında güleryüzü,pozitif bir insan olması nedeniyle ailemizden bir birey gibidir.biz işte olduğumuz günlerde geldiğinde akşam annem bugun Tarık bey geldi derken o kadar mutlu ki dediğim gibi işinin dışında manevi olarak iki yaşlı insanın evine kattığı mutluluk herşeye değmekte . O kadar disiplinlidir ki azıcık geç kalacak olsa büyük bir incelikle haber vermekte annem evladina soyleyebilecegi her durumu Tarık Beye rica edebilecek kadar yakın gormektedir. Babam felçli 5 senedir konuşamıyor ve sağ taraf komple hareketsiz Tarık beyden aldığımız destekle babamın vücudu rahatlamakta kasılmalar olmamaktadır. Bir kez ara vermek zorunda kaldığımızda masaj yaptırmak ve yaptırmamak arasındaki farkı gördük masajı bıraktığımızda kasılmalar oldu ve bezlerken sıkıntılar yasamaya başladık. Sonrasında Tarık beyi tekrar cağırdık şu an babam gayet iyi ve Tarık beyi gördüğündeki mutlulukta ayrı bir mutluluk bizim için babacığımızın rahatlaması yüzünün tebessümü herşeye değer. İyi ki varsınız Tarık bey, herşey için sağolun, babacığımızın sağlığına kattığınız faydalar için evimize getirdiğiniz ilgi ve mutlululuk için annem babam ve ablalarım adına binlerce kez teşekkürler. Saygı ve sevgilerimizle İsmail Ekiz babacığım adına bu meşakkatli yolda yanımızda olduğunuz için çok çok teşekkurler.

Ayla Sucu