İş Yerinizde Masaj

İş Yerinizde Masaj

     Hangi iş ile meşgul oluyorsak olalım, hayatın işleyişi içerisinde kendimizi iyi hissetmek için yapmamız gereken şeyler vardır. Her gün, güne yeni bir biz olarak başlayabiliyor muyuz? Bu soruyu her gün, hatta her an kendimize sormamız gerekir.
    Sabah olur, uyanır, evde yaşanan halimizden sıyrıldıktan sonra işe gitmek için evden çıkarız, eğer araba kullanıyorsak trafikle cebelleşir ya da günün getirdikleriyle birlikte iş yerine ulaşmaya çalışırız. İş yerine geldiğimiz halimiz etrafımızdaki insanlara (iş arkadaşlarımıza) ve o gün münasebete gireceğimiz işle ilgili kişilere kadar yansır. İşte o yüzden her güne yeni bir biz olarak başlayabilmemiz çok önemlidir. Bunun için işimizde, evimizde, insani ilişkilerde verimli olabilmek için kendimizi güne iyi bir şekilde hazırlamamız gerekir. Günlük, rutinlik arz eden konularımızdan bir an için sıyrılıp, hayata farklı gözlerden de bakabilmeyi, kendimizi düşünerek başkalarına nasıl faydalı olabileceğimizin farkındalığına varmamız gerekir.

Günlük, rutinlik arz eden konularımızdan bir an için sıyrılıp, hayata farklı gözlerden de bakabilmeyi, kendimizi düşünerek başkalarına nasıl faydalı olabileceğimizin farkındalığına varmamız gerekir.

Burada benim devreye girerek size yardımcı olmam gerekir. Bunun için iş yerinizde, gün içerisinde bana en azından 15 dakika ayırabilirseniz, belki üstesinden gelemediğiniz problemlerin bile kendinize ayıracağınız 15 dakika içerisinde farklı bir boyut alacağını, hatta kendinizi yeniden keşfedeceğinizi görebilirsiniz.
Bu yazıyı okuduktan sonra; ister iş yeri sahibi olun, ister iş yerinde çalışıyor olun, en azından irtibata geçelim ve bir ön görüşmeyle neler yapabileceğimizi konuşalım.
Sağlıklı günler dilerim. Her şey gönlünüzce olsun…

Tarık Öztürk